default-logo

Uzun yıllardan beri turizm sektöründe çalışan ve bu deneyimlerini sektöre girişimci olarak yansıtmak isteyen bizleri turizmin her dalında faaliyet göstermek için 2010 yılında A grubu seyehat acentamızı kurduk.Yıllardan beri edindiğimiz tecrübeler ışığında kaliteli ve ucuz hizmeti siz misafirlermizin isteklerini göz önüne alarak sunmak amacındayız.Acentamız TÜRSAB’a kayıtlı olup, kayıt numaramız 6635 dir.

Başlıca Hizmetlerimiz,

Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti 

IATA üyesi havayolu şirketlerinin veri tabanı ile gitmek istediğiniz yere en uygun fiyatla, en kısa sürede rezervasyon yaptırabilir veya satın alabilirsiniz.

Transfer Hizmetleri
Antalya Havalimanı ‘ndan Kemer, Antalya, Belek, Side, Alanya bölgelerine kendimize ait araç filomuz ve güler yüzlü uzman kadromuz ile size özel transfer hizmeti sunuyoruz.

Yurt içi ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonları
İş seyahatleriniz, turistik geziler ve her türlü konaklama detayları göz önünde bulundurularak, yurtiçinde ve yurtdışında portföyümüze katmış bulunduğumuz otellerimize dilediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yurt içi ve Yurt Dışı Paket Turlar
Yeryüzünde eşi benzeri olmayan ülkemizin tüm kültür ve tarihi varlıklarına, folklorik özelliklerine, doğal güzelliklerine en ince detayına kadar yer verilen, gezmeyi, keşfetmeyi ve paylaşmayı seven misafirlerimize sunduğumuz kültür tur programlarımız ile unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

Günübirlik Kültür Ve Eğlence Turları
Tarih, doğa ve eğlenceden oluşan mükemmel Antalya çıkışlı turlar, köprülü kanyonun hırçın sularında grup halinde unutulmaz bir eğlence Rafting sıcak kumsala kuş bakışı bakmak için Teleferik, Akdeniz’in mavi sularında muazzam koyları görmek için Yat Turu, unutulmaz bir macera için Jeep Safari ile hizmetinizdeyiz.

Toplantı Ve Kongre Organizasyonları
Kongre organizasyonlarında, uzman ve profesyonel ekibimiz, gerekli her türlü teknik ekipmanımız ve partnerlerimizle talepler doğrultusunda en kısa sürede, en kapsamlı organizasyonları gerçekleştirerek, yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız

Araç Kiralama
Yılların tecrübesiyle Araç Kiralama Hizmetlerimizle sizlere kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmekteyiz.

Rehberlik Hizmetleri
Eğitim ve vize danışmanlık konularındaki uzman kadromuzla siz değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz.

 

Hedeflerimiz
En yüksek müşteri memnuniyetini sağlayan online Seyahat Acentası olmak
Yenilikçi, yaratıcı ve rekabetçi hizmet anlayışı ile hızlı ve tatmin edici hizmetler sağlamak
Kolay kullanımı ve etkili rezervasyon sistemi ile müşterilerimize zaman ve para kazandırmak
Esnek ödeme programı ile müşterilerimizin kolay tatil satın almalarını sağlamak
Gerçek zamanlı ve doğru fiyatlandırma ile online tatil pazarındaki bilgi eksikliği ve karmaşasını önlemek
İnternet üzerinden tatil satın alma güvenirliğini, doğru fiyatlandırma ve bilgilendirme ile artırmak. Tatil satın alma sürecini hızlandırmak ve kolaylaştırmak.
Her kategoriden çok sayıda kaliteli tesisi, misafirlerimize  en avantajlı şartlarla sunmak