default-logo
Duration: 01 Haz 2019 - 30 Eyl 2019
Ücret: 350 TLHer Perşembe : 270 TL
Rezervasyon Yap
 

Manavgat Yeşil Vadi Turu

Sabah saat 08:30 gibi klimalı lüx araçlarımız la otelinizden alınarak yaklaşık 50 dakikalık yolculukla Manavgat a ulaşıyor ve profesyonel rehberler in bulunduğu otobüslerimize geçiyoruz  , Manavgat barajı yaklaşık 17 kilometre mesafe dedir.

Baraj yolunda bulunan Tarihi su kemerleri ni ziyaret edip Green kanyon turumuzu yapacağımız 178 metre gövde yüksekliğindeki Baraja ulaşıyoruz. Baraj çok yüksek kapasiteli bir elektrik santralı dır ve bütün Akdeniz bölgesinin enerjisini karşılamaktadır. Oymapınar baraj gölünde bulunan teknelerimizle yaklaşık 4 km olan su kaynağına doğru gidiyoruz. Bu esnada dağlardaki yeşilliğin yoğunluğundan,  Kanyon a ismini veren yeşil renkte ki sularda özel platformumuzda yüzme molası veriyoruz. Yaklaşık 2 saate yakın  süren tekne gezisinin ardından ikinci baraja iniyoruz. Greenlake ismi verilen baraj gölü Tarımsal sulama amaçlı çok geniş bir göl dür.

Göl kenarında açık büfe yemek ikramımızın ardından dileyen misafirlerimiz balık avlayabilir,yüzebilir veya kano gezisi yapabilirler. Bunların hepsi tur ücretine dahildir.

Saat 15:00 sıralarında sizi otelinize bırakıyoruz.