default-logo

Antalya Mavikent Kumluca bölgesindedir. Kemer merkeze olan uzaklığı 40km’dir. Denize sıfır mesafede bulunmaktadır.

Tesis

167 bin m2 alanda kuruludur ve 1400 yatak kapasitesine sahiptir. 400 m kendine özel sahili, yeşil alanları bulunmaktadır. Erkeklere özel açık-kapalı 4 ayrı havuzu, yine bir ilk olan 10 bin m2 alanda 5 ayrı havuzuyla bayanlara özel kompleksi, bay ve bayanlar için Türk hamamı, sauna, fitness center, güzellik merkezi, çocuklara özel havuzlar, lunapark,  çocuk kulübü, 1500 kişi kapasiteli restoranları, vitamin cafe ve barları 1300m2’ lik sütunsuz toplantı salonları, halı saha tenis kortu,  amfi tiyatrosu bulunmaktadır.

Oda

Odalarda; balkon, minibar, direkt telefon, kablosuz internet, tv, bilgi kanalı, split klima, kasa, seramik zemin, banyo ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Oda Tipleri

Standart Oda: 295 oda, Bir çift kişilik bir de tek kişilik yataktan oluşan, 30 m2 kullanım alanı bulunmaktadır.
Aile Odası: 100 Ebeveyn ve çocuk odası olmak üzere iki bölümden oluşan 45 m2 kullanım alanı bulunmaktadır.
Kral Dairesi:  135 m2 iç kullanım alanı ve 135 m2 terastan oluşan kral dairemizde arzu ettiğiniz her türlü lüksü yaşayabilirsiniz.
Engelli Odası:  Bir çift kişilik bir de tek kişilik yataktan oluşan, engelli odalarımızı, bedensel engelli misafirlerimizin her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. Toplamda 404 ve 1400 yatak kapasitesine sahiptir.