T:0242 238 1 000 - F: 0242 238 1 005
TURLARIMIZ

Prag Turu (Kış Dönemi) 3 Gece / 4 Gün

13 Şubat 2020 , Perşembe, İSTANBUL > PRAG
1699 ₺
KALAN KONTEJAN
25

1. GÜN  ISTANBUL-PRAG

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminal’nde saat 10:30’da siz değerli misafirlerimizle Türk Hava Yolları kontuarında buluşma. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1771 sefer sayılı uçağı ile saat 13:45’de Prag’a hareket. Saat 14:25’de varış.  Varışın ardından Prag şehir merkezine transfer. Prag'da yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda; Kale bölgesinde  Cumhurbaşkanlığı Sarayı, St.Vitus Katedrali, Küçük mahalle, Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben serbest zaman ve otele transfer. Aksam Vlatava Tekne turuna (40 Euro) katılma imkani. Geceleme otelimizde.

 

2. GÜN  PRAG

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Karlovy Vary turuna (55 Euro) katılabilirler. 17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Serbest zamanınızda kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çek Gecesi turuna (50 Euro) katılabilirler. Prag'ın yerel restoranların da Çekya’ya özgü müzik, folk danslar eşliğinde Çek mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz. Geceme otelimizde.

 

3. GÜN PRAG

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Dresden Turuna (60 Euro)( Almanya )  turuna katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesine (75 Euro) (yemekli, içkili, müzikli eğlence programı) katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

4. GÜN PRAG - ISTANBUL

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardında serbest zaman. Tur sonrası uçuş saatimize bağlı olarak havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1772 nolu seferi ile saat 15.20’de İstanbul’a hareket saat 19:50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

**** Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

    Türk Havayolları ile İstanbul (IST)- Prag – İstanbul (IST) arası ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti

    Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli

    Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri

    Prag’da 3* otelde 3 gece 4 gün konaklama

    Programda belirtilen sabah kahvaltıları

    Yarım günlük panoramik şehir turları

    Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

 

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

    Vize ücreti

    Özel Seyahat sağlık sigortası

    Yurt dışı çıkış harcı bedeli

    Tüm kişisel harcamalar,

    Rehber tarafından organize edilen  ekstra turlar

    Öğle ve Akşam yemekleri,

    Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri

    Kisi basi 5€ bahsis otobus söförü icin gezi sonunda toplanacaktir.

"

"